Master Mini stepper

1 490 Kč
Doprava 90 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Domácí fitness s.r.o.

Info v obchodu90 Kč96 % • 1 083xDalší informace

Displej (PC)
Mini

Dobrá cena.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Zatím se jeví jako velmi bytelný.
    • Nižší váhové kategorie by asi měly zvolit jiný druh stepperu - při nastavení nižší zátěže totiž vyhodnocuje computer pohyb jako žádný a, popravdě, není ten pohyb pak ani záživný. Já, s mými 55kg, "ještě zobrazitelnou zátěž" ušlápnu, ale jsem v celkem dobrém fyzickém stavu, takže počítám, že "nováčka"/ženu ta již zobrazitelná zátěž od dalšího stepperování odradí.

Bytelný. Vřele doporučuji lidem nad 60-65kg.
    U lidí s nižší váhou je, dle mých zkušeností, třeba vynaložit větší/příliš velkou energii při cvičení - pro "ušlápnutí" pedálů.

Malé, skladné

Délka
45 cm
Displej (PC)
Mini

Mini stepper Master patří mezi klasické ministeppery, které patří mezi opravdu ty nejzákladnější. Tento model nabízí pouze pohyb nahoru, dolů, kde konstantní odpor udávají hydraulické tlumiče. Výška kroku je nastavitelná.

Technický popis:

hydraulické tlumiče
nastavitelná výška kroku
výška kroku
computer zobrazuje čas cvičení, počet kroků a spotřebu kalorií
hmotnost 6,5 kg
nosnost 100 kg
maximální výška sportovce
bez omezení, rozměry balení: 50 x 40 x 30 cm

2zákazníci nedoporučují produkt

Dobrá cena.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Zatím se jeví jako velmi bytelný.

Bytelný. Vřele doporučuji lidem nad 60-65kg.

Malé, skladné

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Je to dárek,který si vybrala dcera

Doufám že dcera bude spokojena a výsledek bych vám dala eventuelně vědět

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Malý přenosný
    • Toto už nikde více

Krám první kategorie. Měla jsem 13 dní, cvičila asi 5×, šrouby se uvolňovaly, těsnění odpadavalo, regulace výšky kroku žádná, pořádná stejná nízká výška jestli se tomu dá říct výška. Snímač kroku tím pádem vůbec nefungoval nic nepočítal. Tento stroj nemohl projít bezpečnostní kontrolou. Celý se postupně pod nohama rozpadal. Obchod mi naštěstí vrátil peníze, protože jsem to stihla ve 14 denní době.

• stabilita
    • kvalita

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Mám ho krátce, zatím nehodnotím.

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• BYTELNÝ A PŘESTO SKLADNÝ

DOPORUČUJI VŠEM

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

v malém bytu - nemá chybu!

• , zakoupeno v SPORTnaNETU.CZ

zabere málo místa