Capital Sports Galaxy Step

TOP 3 v kategorii Steppery

Capital Sports Galaxy Step

Mini stepper s možností připojení k aplikaci FitShow, kde můžete sledovat všechny vaše tréninkové pokroky! Nosnost 120 kg, gumové expandery s délkou 70 cm. Stepper Capital...
2 339 Kč

10 kg

• zatím spokojenost, tichý chod oproti jiným, měl jsem již 2 jiné
    • zatím nic
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• Zpracování na jedničku.
    • Tichý chod stepperu...

• Jednoduché
    • Levné
    • Bytelné
    • Nemožnost nastavit obtížnost
    • Poruchovost měřicího přístroje (sám se restartuje při cvičení)
    • Hlučnost, stroj je velmi hlučný asi jako střední rány kladivem, nelze cvičit večer v bytové jednotce

Nosnost
120 kg
10 kg

Stepper Capital Sports Galaxy Step je skladný, stylový a zároveň účelný! Miny steppery patří obecně ke konstrukčně jednodušším trenažerům, které jsou nenáročné na prostor. Nejen že si pravidelným tréninkem krásně vytrénujete vnitřní a vnější stranu stehen, ale stepper vám pomůže i k dokonalému zadečku! Navíc díky gumovým expandérům, které se dají připevnit ke konstrukci stepperu, procvičíte a zpevníte horní část těla, a posunete svůj trénink opět o level výš! Stepper vám nahrazuje občas velmi namáhavé šlapání do schodů, ale díky hydraulickým tlumičům je pohyb mnohem šetrnější k vašim kloubům a vy si tak můžete užívat i mnohem delší trénink.

Stepper Capital Sports Galaxy Step je ideální pro všechny, kteří si chtějí zacvičí bez zbytečného zdržování a nastavování! Stačí pouze zmáčknout jedno tlačítko a můžete začít!

Technický popis:

• gumové úchyty s délkou 70 cm
  • stabilní konstrukce
  • 2 hydraulické tlumiče
  • tichý chod
  • možnost propojení s aplikací FitShow skrze Bluetooth

FitShow (Android 4.3+) / FitShow LITE (iOS 8.0+)

SET A TARGET - pro cvičení na trenažéru

Custom

Natural Scenery - simulace ubíhající krajiny

• Sports Course - vybrané cvičební programy z Youtube
  • Program Mode - přednastavené programy
  • volba cíle - vzdálenost, čas, spálené kalorie
  • možnost tvorby vlastního programu
  • OUTDOOR - pro aktivity venku prostřednictvím GPS
  • možnost tvorby vlastního tréninkového plánu
  • nabídka doporučených rádců pro cvičení a zdravý životní styl
  • sportovní encyklopedie
  • historie tréninků
  • computer s jednoduchým ovládáním a přehledným displejem
  • computer zobrazuje: čas, kalorie, počet sešlápnutí, počet sešlápnutí za minutu
  • maximální výška cvičence: bez omezení
  • nosnost: 120 kg
  • hmotnost: 10 kg
  • rozměry: d53 x š36 x v23 cm
  • materiál rámu: ocel

• zatím spokojenost, tichý chod oproti jiným, měl jsem již 2 jiné
    • zatím nic
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• Zpracování na jedničku.
    • Tichý chod stepperu...

• Jednoduché
    • Levné
    • Bytelné
    • Nemožnost nastavit obtížnost
    • Poruchovost měřicího přístroje (sám se restartuje při cvičení)
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• Výrobek splnil mé očekávání. Funguje, tak jak má. Tento Galaxy Capital Stepper jsem si koupila proto, že byl snad jen ze dvou mini stepperů na trhu, který byl do 120kg. Chtěla jsem mít rezervu v zatížení, aby se hned nerozbil. A nakonec v návodu píší, že je dokonce až do 130 kg, což vítám. Neobsahuje v balení mazadlo, ale já si ho koupím zvlášť, nějakou vazelínu, pokud bude potřeba -neberu to jako nevýhodu. Je to můj první stepper. Je velice bytelný, robustní a vypadá, že opravdu vydrží. Vypadá přesně jako na obrázku. Cvičíme na něm, nevrže, jako některé jiné steppery, co jsem se dočetla v recenzích. Ani žádný černý prášek z něho nepadá. Jdou na něm pohyby pouze nahoru a dolů, ale s tím jsem ho kupovala. Za nevýhodu to nepovažuju, bylo to napsáno ve specifikaci na netu. Steppery s pohybem do boků v kyčlích jsou totiž na trhu jen do 100kg. Myslím, si že je na trhu nedoceněný. Je tu málo recenzí. Žádnou závadu zatím nemá a funguje zatím výborně. Cvičíme na něm už týden.
    • Bohužel nejde nijak nastavit výška kroku, ale při cvičení mi to nijak nevadí. Není to vůbec potřeba, intenzitu cvičení si reguluji sama rychlostí pohybu. Cvičení je kvalitní i tak. Stabilní neměnná výška kroku je totiž akorát , a proto a mi neschází, že výška kroku nejde nijak nastavit. Píši to jen proto, aby si toho případní zájemci všimli a nebyli doma potom zklamaní.

Výška kroku byla nastavitelná vždy je u stepperů do 100 kg. Chtěla jsem především zhubnout, hýbat se a přestat se vymlouvat na počasí, že nemůžu chodit na procházky, takže pohyby stranou pro mne nejsou důležité. Vhodný je především hlavně pro ty, kteří mají váhu kolem 120kg a jiné steppery by se mohly porouchat. Pro mne účel naprosto splňuje a je přesně takový, jako na obrázku. Návod jsem si stáhla v češtině v PDF na stránkách u výrobku. V návodu je i rada, jak na něm cvičit, přesně je tam rozepsaný trénink pro začátečníky a cvičím podle něho, což jsem opravdu uvítala a vůbec nečekala. Trénink je příjemný, cítím se dobře, že pro sebe něco dělám a zároveň že to dělám správně. Jsou tam i programy na stažení, ale já je vůbec nevyužívám, cvičení je příjemné i bez nich. Výborný stroj pro toho, kdo chce opravdu začít cvičit a hubnout nebo jen být fit a nechce se zdržovat a zatěžovat nějakým nastavováním a štelováním.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Steper je tichý a snadno se přenáší, cvičím přibližně 50 minut a zatím je super.

• Kvalit
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Stabilni, prijemna stupatka, spise mensi odpor ve srovnani s jinymi steppery

Nic

• Spokojen