HMS S 3038

1 599 Kč
Garantovaný nákup z AAA Hračkárna

Skladem • 1 varianta90 Kč85 % • 1 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 564 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 88 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta90 Kč96 % • 118 recenzíDalší informace

Mini

• , zakoupeno v Alza.cz

Ideální na domácí cvičení. Lehce návykové

• , zakoupeno v Oříškář.cz

• Dobře skladovatelný, dobře se na něm šlape.

Přístroj dle popis produktu nabízí možnost nastavení odporu, a tím i stupně obtížnosti, ale nepřišla jsem na to. Technické popisy v manuálu se neshodují s tímto výrobkem.

• , zakoupeno v TIPNET.CZ

Produkt jsem vybrala proto,že nefungují Fitcentra a musím aspoň šlapat.
    Jde to ztuha,než se rozšlapete.Zkoušela jsem to někde povolit,aby to šlapalo rychleji,nejde to.Nebo jsem na to nepřišla. Sprodejcem jsem velmi spokojena.DOPORUČUJI!

Nosnost
20 cm
Délka
36 cm
Mini

Malý a elegantní stepper, s kterým díky pravidelnému cvičení můžete získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě.Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení odporu, a tím i stupeně obtížnosti. Pohodlné cvičení poskytují široké neklouzavé nášlapy. Pravidelný trénink na stepprech urychlí spalování tuků na stehnech, bocích a kolem pasu. Trénink dále posiluje svaly kyčle, stehna (D quadriceps a biceps), svaly dolní končetiny, hýždě a břišní svaly. Cvičení na těchto strojích jsou vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií. Jde o efektivní a rychlé spalování tuků a zároveň posilování svalů a práci na zlepšení kondice.

Funkce:

Stroj k cvičení svalů nohou a hýždí

Počítač:

šířka: 31,5 cm
výška: 20 cm
Maximální zatížení: 100kg
Váha: 7.3 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta90 Kč96 % • 1 086 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Alza.cz

Ideální na domácí cvičení. Lehce návykové

• , zakoupeno v Oříškář.cz

• Dobře skladovatelný, dobře se na něm šlape.

• , zakoupeno v TIPNET.CZ

Produkt jsem vybrala proto,že nefungují Fitcentra a musím aspoň šlapat.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta90 Kč96 % • 1 086 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

velmi skladný

• , zakoupeno v Zuriel.cz

zatiaľ som spolojná,nemám najmenšie výhrady,cvičí sa mi parádne !

+ rozumná cena
    - někdy vrže