Recenze Housefit TRIGLAV

úspora místa

Ondřej

Přidáno: 8. dubna 2017

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Ideální velikost pro uskladnění, Snadná manipulace, jednoduché ovládání, rychlá a snadná montáž-zvládne každý

Stepuji každý den, začínám hned ráno, v průběhu dne cvičím u TV a večer si zastepuji před spaním. Krásně pak spím. Jednoznačná spokojenost!

Králová

Přidáno: 28. října 2016

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• nastavení kroku,snadná manipulace,vzhled i skladnost

Spokojenost,vřele doporučuji

Přidáno: 31. prosince 2015

(Upraveno 31. prosince 2015)

• Pěkný vzhled
  • Bez regulace zátěže

Cena odpovídá produktu

Přidáno: 8. února 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Lze nastavit výšku kroku. Přenosný, skladný, nemusí se skládat. Funkci plní skvěle.
  • Po druhém použití začal vrzat. Všude, kam nás napadlo, jsme nastříkali silikonový olej a od té doby je tichý. Za závadu to nepovažuji.

Doporučuji. Plní funkci, vypadá bytelně. S vrzáním jsem počítala dopředu, takže mě nepříjemně nepřekvapilo.
Nedoporučuji pro někoho s větší nohou, sama mám velikost 41 a nášlapná plocha je akorát, takže spíš pro ženy.

Přidáno: 26. ledna 2015

• skladný

Odpovídá představě o výrobku

Vladimíra

Přidáno: 25. ledna 2015

• Nezabere místo v bytě.
  • Gumové kolečko se po prvním použití roztrhlo.

Jinak jsem spokojená.

Přidáno: 28. prosince 2014

dobré

Ověřený zákazník Sportfitness1

Přidáno: 12. prosince 2014

Zakoupeno v Sportfitness1

Toto " šlapadlo " jsem byl DONUCEN si zakoupit důvodu svých stále línějších svalů v kolenou...( telka, počítač, skvělá strava, gaučink...) a kdo si chce své penízky ušetřit, ten se po čase bude moci svému okolí chlubit velmi slušivými berlemi a kompotem v kolenou. Buďme fit a né hloupí.....lenošiví dědkové !!

Přidáno: 27. října 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Každopádně plní jeho funkci. Každý den si na něm pošlapu 40 min až hodinku a půl a musím říct, že se cítím líp a i přes moje mlsání jsem za dva týdny shodila 2 kg- Musím si pustit nějaký záznam z electric festivalu který mě dostatečně hudebně namotivuje a baví mě na něj koukat a v pohodě vydržím na něm ťapat i dýl než tu hodinku ;) Po dostatečném zahřátí to spetřím nějakými dřepy s výskoky a pokračuji ťapáním na TRIGLAVU, po docvičení si dám cca 15 min posilka, protáhnu a cítím se skvěle! Za tu cenu se mi už zaplatil, když porovnám cenu i s poštovným oproti ceně vstupu do posilky a benzínu abych se tam vůbec dostala (nepočítám ztracený čas), tak jsem po 10ti dnech už na nule!
  • Tak jako asi každý takový ministepper špiní (černé a mastné fleky), ale jelikož jsem na to byla připravená předem z recenzí mám ho poležený na kartonu a je po problému ;) Zároveń jsem byla smířená s tím, že bude brzy vrzat, což se také potvrdilo hned při druhém použití, při asi sedmém použití už to bylo nepříjemné ale vyřešil to sprej WD-40, a již další 3 hodinky šlape tichounce ;) Kdo maže ten jede.

Ač má mnoho nedostatků, za mne má ANO! Stojí za to ;)