Recenze Housefit TRIGLAV

Ověřené recenze Housefit TRIGLAV

David

Přidáno: 15. září 2017

• Skladný

Skutečně pouze na krátké kondiční použití. Pokud hledáte něco na časté hodinové "výšlapy", tento stepper se za pár týdnů rozpadne. Ovšem na nějakých 15 minut cvičení denně je ideální.

Přidáno: 6. června 2017

• malý,skladný,funkční
  • hlučnost-skřípění

úspora místa

Ondřej

Přidáno: 8. dubna 2017

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Ideální velikost pro uskladnění, Snadná manipulace, jednoduché ovládání, rychlá a snadná montáž-zvládne každý

Stepuji každý den, začínám hned ráno, v průběhu dne cvičím u TV a večer si zastepuji před spaním. Krásně pak spím. Jednoznačná spokojenost!

Králová

Přidáno: 28. října 2016

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• nastavení kroku,snadná manipulace,vzhled i skladnost

Spokojenost,vřele doporučuji

Přidáno: 31. prosince 2015

(Upraveno 31. prosince 2015)

• Pěkný vzhled
  • Bez regulace zátěže

Cena odpovídá produktu

Přidáno: 8. února 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Lze nastavit výšku kroku. Přenosný, skladný, nemusí se skládat. Funkci plní skvěle.
  • Po druhém použití začal vrzat. Všude, kam nás napadlo, jsme nastříkali silikonový olej a od té doby je tichý. Za závadu to nepovažuji.

Doporučuji. Plní funkci, vypadá bytelně. S vrzáním jsem počítala dopředu, takže mě nepříjemně nepřekvapilo.
Nedoporučuji pro někoho s větší nohou, sama mám velikost 41 a nášlapná plocha je akorát, takže spíš pro ženy.

Přidáno: 26. ledna 2015

• skladný

Odpovídá představě o výrobku

Vladimíra

Přidáno: 25. ledna 2015

• Nezabere místo v bytě.
  • Gumové kolečko se po prvním použití roztrhlo.

Jinak jsem spokojená.

Přidáno: 28. prosince 2014

dobré

Ověřený zákazník Sportfitness1

Přidáno: 12. prosince 2014

Zakoupeno v Sportfitness1

Toto " šlapadlo " jsem byl DONUCEN si zakoupit důvodu svých stále línějších svalů v kolenou...( telka, počítač, skvělá strava, gaučink...) a kdo si chce své penízky ušetřit, ten se po čase bude moci svému okolí chlubit velmi slušivými berlemi a kompotem v kolenou. Buďme fit a né hloupí.....lenošiví dědkové !!

Přidáno: 27. října 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Každopádně plní jeho funkci. Každý den si na něm pošlapu 40 min až hodinku a půl a musím říct, že se cítím líp a i přes moje mlsání jsem za dva týdny shodila 2 kg- Musím si pustit nějaký záznam z electric festivalu který mě dostatečně hudebně namotivuje a baví mě na něj koukat a v pohodě vydržím na něm ťapat i dýl než tu hodinku ;) Po dostatečném zahřátí to spetřím nějakými dřepy s výskoky a pokračuji ťapáním na TRIGLAVU, po docvičení si dám cca 15 min posilka, protáhnu a cítím se skvěle! Za tu cenu se mi už zaplatil, když porovnám cenu i s poštovným oproti ceně vstupu do posilky a benzínu abych se tam vůbec dostala (nepočítám ztracený čas), tak jsem po 10ti dnech už na nule!
  • Tak jako asi každý takový ministepper špiní (černé a mastné fleky), ale jelikož jsem na to byla připravená předem z recenzí mám ho poležený na kartonu a je po problému ;) Zároveń jsem byla smířená s tím, že bude brzy vrzat, což se také potvrdilo hned při druhém použití, při asi sedmém použití už to bylo nepříjemné ale vyřešil to sprej WD-40, a již další 3 hodinky šlape tichounce ;) Kdo maže ten jede.

Ač má mnoho nedostatků, za mne má ANO! Stojí za to ;)

Twist HMS S 8500

Twist HMS S 8500