InSPORTline Strong

100 kg
10.7 kg
Displej (PC)

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Twist stepper inSPORTline Strong používám nyní denně, po silovém tréninku. Účelem je shodit přebytečný tuk v oblasti břicha a zároveň posílit kardiocvičením srdce a plíce. První den jsem na stepperu jel 30 minut, další dny 1 hodinu ve svižném tempu. Poslouchám u cvičení hudbu - stepaerobik. Během jednoho týdne jsem zaznamenal úbytek na váze 2,5 kg. Samozřejmě držím i dietu. /Méně jíst, více šlapat/. Nedošlapuji úplně silou na doraz - bolí pak kolena. Pohyb má být plynulý. Využívám také přidané expandery . Procvičuji tak i ramena. Stepper s hudbou je bezva odreagování od starostí všedních dnů. Můžete cvičit u televize a prakticky kdekoli.
    • Občasné vrzání, stačí namazat. U hudby to nevnímám.

Twist stepper inSPORTline Strong určitě doporučuji. Snadné ovládání, kardiotrenink, hubnutí, poslech zvolené hudby, celková relaxace. Spokojenost.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

splnil mé očekávání,rozhodně neslouží jako věšák na odložené věci, jsem s výběrem spokojena.

• - maximálně vyhovuje rozměrem- nezabere tolik místa
    • - snadné přenášení
    • - snadné sestrojení
    • - možnosti zátěže jsou vyhovující
    • hlučnost, počáteční šum jsem vyřešila promázáním, bohužel po pár dnech je stepper hlučnější a při každém kroku-došlápnutí se ozve nepříjemné hlasité vrzání.
    • Po každém použití se vytvoří poprašek s mazivem, je tedy třeba umístit pod stroj podložku (noviny, hadr) cokoli na čem to nebude vadit nebo z čeho to půjde snadno setřít.

Nosnost
100 kg
10.7 kg
Displej (PC)

Stepper inSPORTline Strong přichází s novým bočním nášlapem pro efektivnější zpevnění a zeštíhlení hýždí, boků, stehen i břišních svalů. Držadlo pro bezpečnou a stabilní pozici při cvičení. Při cvičení s gumovými úchyty procvičujete a zpevňujete horní část těla. Posuvné pedály umožňují měnit cvičební efekty v různých úrovních. Stepper inSPORTline Strong je řazen do kategorie HC - určeny k domácímu použití.

Technický popis:

• zesílená konstrukce držadla
  • gumové táhla pro zvýšení efektivity cvičení
  • velká variabilita cviků s táhly
  • možnost nastavení zátěže
  • kompaktní pro snadné skladování
  • computer zobrazuje: scan (automatický režim), čas, počet kroků celkem, spotřebované kalorie
  • kategorie HC (dle normy EN957)
  • hmotnost: 10,7kg
  • nosnost: 100 kg
  • rozměry: d48 x š42 x v115 cm
  • výška cvičence: bez omezení

4zákazníci nedoporučují produkt

• Je tichý, dá se v pohodě cvičit u televize
    • Nezabírá moc místa
    • Nastavitelná zátěž i sklon
    • Je stabilní
    • Počítání spálených kalorií je hodně nepřesné, protože se nedá nastavit váha a výška cvičence, tak to měří jen od oka.
    • Nemá snímač tepové frekvence. To naštěstí vyřeší chytré/fitness hodinky za pár korun.

Perfektní stepper za super cenu. Na cvičení doma je úplně ideální.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Občasné vrzání, stačí namazat. U hudby to nevnímám.

• - maximálně vyhovuje rozměrem- nezabere tolik místa
    • - snadné přenášení
    • - snadné sestrojení
    • - možnosti zátěže jsou vyhovující

• Nevím jestli lze hledat nějaká pro když při cvičení vrže a mazání téměř nepomáhá. Po půl hodině tréninku smrdí.. člověk by se uolejoval...
    • Asi vše, je to prostě vrzající křáp. Doufám, že se na něm něco vysype abych jej mohl zreklamovat a nejlépe ab mi vrátili peníze...

Závěrem lze říci - nekupovat tento stroj

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Cenově dostupný, snadná a rychlá montáž, pro domácí využití dostatečný.
    • Nic.

Využíváme krátkou dobu, ale zatím jsme nezjistili nic negativního. Možná by se hodil leták s pár cviky, např. jak správně používat táhla.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• slušný výrobek pro domácí použití

produkt jsem si vybral pro víceúčelovost a slušnou cenu

JSME VELMI SPOKOJENÍ

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• malý přístroj, nikde nepřekáží, cvičení na něm je dobré
    • mírně nestabilní, ale zvykneš si

doporučuji, pro domácí cvičení perfektní

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Jsem se steperem spokojená. Snadná montáž, skladný, nezabírá moc místa.
    • -

Perfektní na tréning a na zvýšení kondice.