Nejnovější recenze ze sekce Steppery

Mini DUVLAN Tapie

Ověřený zákazník Duvlan.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. června 2022

Zakoupeno v Duvlan.cz

• Špatný aretovací šroub odesláno zpět revizní technik závadu nenašel ale aretovací šroub příšel nový bohužel i s nefunkčním počitadlem zpět už neposílám

Určitě se dá pořídit lepší

CRIVIT Swing

CRIVIT Swing

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. května 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Skladný
  • Nekvalitní

Při mé váze 60 kg,třiceti minutovém cvičení denně, po třech dnech začal vrzat. Až po koupi jsem zjistila, že tyto levné steppery by prý měli vydržet jen v řádu několika týdnů.Za mě nedoporučuji. Co se týče manuálu na složení katastrofa. Manuál absolutně nepoužitelný.

inSPORTline Legro

inSPORTline Legro

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Johana

Přidáno: 5. května 2022

• kvalitní materiál
  • skladný
  • již po chvíli cítím, že je efektivní
  • bohužel vrže, ale zkusím promazat

Celkově jsem spokojená, jen ještě musím stepper promazat a zkrátit lanka na ruce. Jinak velmi hvalitní a pěkný, děkuji:)

Spokey X Twist

Spokey X Twist

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. dubna 2022

Stepper vydržel pouhé 3 týdny, potom rupla šlapka. Reklamace odeslána do Electro Worldu - uznána po 25 dnech čekání.

Uvidíme jak dlouho vydrží opravené.

InSPORTline Twist Big

InSPORTline Twist Big

Přidáno: 14. dubna 2022

• Skladný, lehký
  • Stabilní
  • Při cvičení a po cvičení mě bolí kolena, je to kvůli rotaci twist, tento typ twist stepperu mi nevyhovuje. Pokud cvičím na klasické stepperu, je to bez bolesti kolen. Před koupí stepperu bych doporučila vyzkoušet, jaký typ stepperu vyhovuje, jestli s rotací nebo bez ní.
  • Z technickeho hlediska je doporučené cvičení na stepperu v kuse pouze 15 minut, pak udělat přestávku kvůli opotřebovávání řemenu, který se tře o kladku a zahřívá se. Při tom je obecně doporučovaná délka cvičení 30-60 minut.
  • Potřeba mazat, jinak vydává zvuky.

Pavel.H. Pavel.H.

Přidáno: 7. dubna 2022

• Znám a mám rád steppery již z posilovny, jelikož ale cvičím už pouze doma, proto jsem ho zakoupil. Je skladný což je do bytu výhoda. Jen škoda, že již z výroby trpí nepřesnostmi.
  • Po sestrojení stepru, zjistíte, že od výroby je levé uchycení ramena v dolní části spojovací trubky nepřesné, kde vznikne vůle, dokonce když přeměříte spojovací tyč na kterou se ramena nasazují, tak zjistíte, že jedna strana je delší než druhá (asi kvůli umístění magnetu v ramenní části, ovšem magnet vyčnívá cca 1mm), ovšem díky této vůli se levé rameno s tlumičem při sešlapování pohybuje i do stran. Pravé rameno jde bez vůle jen nahoru a dolů. Tento prostor i přes podložku nejde dorovnat. Řádně jsem toto zaznamenal na foto i video a poslal jako dotaz k zakoupenému zboží, zdali toto je již od výroby v pořádku, či se týká o vadu výrobku, kdy mi bylo na email automaticky odepsáno "Vážený zákazníku, děkujeme za Váš dotaz v sekci "Zboží - jiný dotaz", který byl úspěšně přijat/doručen. Nyní vyčkejte, spojíme se s Vámi neprodleně...
  • Jsem rád, že byl "úspěšně doručen", ovšem doposud se nikdo neozval a když jsem zkoušel volat na servisní číslo 556 300 970, tak tam nikdo telefon nebere....škoda, měl jsem obchod inSportline rád.

Pokud sháníte levný stepper, který jde složit a nezabere tolik místa, tak není co řešit, ovšem musíte se spokojit s nepřesnostmi po sestavení a vzít jisté nedokonalosti v potaz. Kdy je to škoda, jelikož trochu zapracovat na přesnosti, tak by byl stepper naprosto dostačující.
Cvičí se na něm dobře a již po 10 min. lehké zátěži se slušně zapotíte.

Ověřený zákazník hop-sport.cz Dana

Přidáno: 5. dubna 2022

Zakoupeno v hop-sport.cz

Jsem spokojená, stepper splnil mé očekávání. Ideální pro začátečníky, je za dostupnou cenu.

Reakce značky Hop-Sport

velmi si vážíme Vaši kladnou recenzi. Zároveň děkujeme Vám za projevenou důvěru.
Věříme, že budete i nadále rádi nakupovat právě u nás.
Přejeme Vám hezký zbytek dne!

HMS S 3096 TWIST

HMS S 3096 TWIST

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 4. března 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Zatím ho mám pár dní, tak zatím spokojenost.

Stepper by mohl být vyšší a jeden úchop je chatrnější, ale reklamovat nebudu.

inSPORTline Active

• Není volitelná výška kroku

Ověřený zákazník JEMASPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2022

Zakoupeno v JEMASPORT.cz

Zatím ok..ale nelze hodnotit, používám krátce.

inSPORTline Home Verticon

inSPORTline Home Verticon

bruno33 bruno33

Přidáno: 28. února 2022

• jednoduchá montáž, tichý , procvičení celého těla
  • prozatím nevím o ničem

Tichý chod umožňuje cvičit i večer, záběr na celé tělo, Nastavení zátěže, pohodlné pedály i rukojeti .

HMS S 8004 TWIST STEPPER

HMS S 8004 TWIST STEPPER

Ověřený zákazník FITHAM Eva

Přidáno: 21. února 2022

Zakoupeno v FITHAM

Malá podstava, přesto stabilní, takže nepřekáží nikde žádné monstrum.

Přidáno: 16. února 2022

Zakoupeno v hop-sport.cz

Cena odpovídá kvalitě. Produkt je příjemný na používání, jsem s ním spokojená, ale musím pokaždé mazat, hned skřípe. Tyče jsou spíše jen doplněk, jsou volné, rozkvedlané (i při pořádném utažení), takže jen pro pohyb rukou, ne pro posilování.

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení. Spokojenost našich zákazníků nás velmi těší.
Přejeme Vám úspěšný den!

• Zatím spokojenost

Ověřený zákazník Fitvýživa.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2022

Zakoupeno v Fitvýživa.cz

• Cítím zahřátí celého těla, pro kondičku

Ověřený zákazník sportszone.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2022

Zakoupeno v sportszone.cz

• Všechno v pořádku, výška nášlapu by mohla být větší.

Kvalitní, tichý.

Přidáno: 24. ledna 2022

• Jednoduché
  • Levné
  • Bytelné
  • Nemožnost nastavit obtížnost
  • Poruchovost měřicího přístroje (sám se restartuje při cvičení)
  • Hlučnost, stroj je velmi hlučný asi jako střední rány kladivem, nelze cvičit večer v bytové jednotce

Přidáno: 23. ledna 2022

Zakoupeno v hop-sport.cz

• Skvěle se na něm cvičí.

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těšíme se na mnoho dalších Vašich spokojených nákupů.
Přejeme Vám hezký den!

Přidáno: 16. ledna 2022

Malý, skladný pomocník

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme za vaši kladnou recenzi a doporučení. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Přejeme Vám krásný den!

Ověřený zákazník electronic-star.cz anonym

Přidáno: 12. ledna 2022

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Výrobek splnil mé očekávání. Funguje, tak jak má. Tento Galaxy Capital Stepper jsem si koupila proto, že byl snad jen ze dvou mini stepperů na trhu, který byl do 120kg. Chtěla jsem mít rezervu v zatížení, aby se hned nerozbil. A nakonec v návodu píší, že je dokonce až do 130 kg, což vítám. Neobsahuje v balení mazadlo, ale já si ho koupím zvlášť, nějakou vazelínu, pokud bude potřeba -neberu to jako nevýhodu. Je to můj první stepper. Je velice bytelný, robustní a vypadá, že opravdu vydrží. Vypadá přesně jako na obrázku. Cvičíme na něm, nevrže, jako některé jiné steppery, co jsem se dočetla v recenzích. Ani žádný černý prášek z něho nepadá. Jdou na něm pohyby pouze nahoru a dolů, ale s tím jsem ho kupovala. Za nevýhodu to nepovažuju, bylo to napsáno ve specifikaci na netu. Steppery s pohybem do boků v kyčlích jsou totiž na trhu jen do 100kg. Myslím, si že je na trhu nedoceněný. Je tu málo recenzí. Žádnou závadu zatím nemá a funguje zatím výborně. Cvičíme na něm už týden.
  • Bohužel nejde nijak nastavit výška kroku, ale při cvičení mi to nijak nevadí. Není to vůbec potřeba, intenzitu cvičení si reguluji sama rychlostí pohybu. Cvičení je kvalitní i tak. Stabilní neměnná výška kroku je totiž akorát , a proto a mi neschází, že výška kroku nejde nijak nastavit. Píši to jen proto, aby si toho případní zájemci všimli a nebyli doma potom zklamaní.

Výška kroku byla nastavitelná vždy je u stepperů do 100 kg. Chtěla jsem především zhubnout, hýbat se a přestat se vymlouvat na počasí, že nemůžu chodit na procházky, takže pohyby stranou pro mne nejsou důležité. Vhodný je především hlavně pro ty, kteří mají váhu kolem 120kg a jiné steppery by se mohly porouchat. Pro mne účel naprosto splňuje a je přesně takový, jako na obrázku. Návod jsem si stáhla v češtině v PDF na stránkách u výrobku. V návodu je i rada, jak na něm cvičit, přesně je tam rozepsaný trénink pro začátečníky a cvičím podle něho, což jsem opravdu uvítala a vůbec nečekala. Trénink je příjemný, cítím se dobře, že pro sebe něco dělám a zároveň že to dělám správně. Jsou tam i programy na stažení, ale já je vůbec nevyužívám, cvičení je příjemné i bez nich. Výborný stroj pro toho, kdo chce opravdu začít cvičit a hubnout nebo jen být fit a nechce se zdržovat a zatěžovat nějakým nastavováním a štelováním.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25